Skip to content

Specjalna linia pomocy dla uchodźców

Spis treści

RTV EURO AGD, jedna z najpopularniejszych marek elektroniki użytkowej i sprzętu AGD, uruchomiła infolinię również w języku ukraińskim. Rozbudowa infolinii ułatwi osobom, które niedawno przyjechały do Polski z Ukrainy, zakupy elektroniki, niezbędnej także do pracy i nauki na odległość, a także sprzętu AGD i akcesoriów. Będzie ona wspierać klientów w udzielaniu odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące produktów, reklamacji czy zwrotów. Infolinia działa pod numerem udostępnionym na stronie sklepu.

Klienci RTV EURO AGD mogą teraz skorzystać z pomocy konsultantów posługujących się językiem ukraińskim. Pomoc na infolinii obejmuje składanie zamówień lub sprawdzanie dostępności produktów, udzielanie informacji o złożonych zamówieniach, a także obsługę reklamacji i zwrotów produktów.

Infolinia RTV EURO AGD w języku ukraińskim działa w pełnych standardowych godzinach pracy Contact Center, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 22:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 9:00 – 18:00. Infolinia zapewnia kompleksową obsługę. Klienci, kontaktując się bezpośrednio z konsultantem, mogą uzyskać niezbędne wsparcie przy zakupie produktu, złożyć reklamację lub dokonać zwrotu towaru, zakupić wybrany sprzęt z dostawą pod wskazany adres lub do wybranego sklepu RTV EURO AGD, a także zrealizować zakup w imieniu firmy lub instytucji. Mogą również uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty sprzedaży ratalnej, ubezpieczenia, leasingu, czy zakupu w systemie Tax Free.

Od 2005 roku RTV EURO AGD posiada własne wyspecjalizowane centrum kontaktowe zlokalizowane w Lublinie. Klienci wysoko oceniają obsługę oferowaną przez call center, które od lat otrzymuje bardzo wysokie noty w kategoriach: kompetencje, poziom wiedzy, uprzejmość i zaangażowanie konsultanta. RTV EURO AGD stale bada poziom obsługi klienta

1 Comment

  1. ROma_234
    5 maja 2022 @ 16:35

    Super, popieram całym sercem! Infolinii dla cudzoziemncow powinno byc jak najwiecej.

Dodaj komentarz