Skip to content

TOYA solidarna z Ukrainą

Spis treści

TOYA okazuje solidarność i wsparcie obywatelom Ukrainy. Jako pierwszy operator telewizji kablowej przygotowała pakiet udogodnień, które mają zapewnić szeroki dostęp do informacji i lepszą możliwość kontaktu z bliskimi.

Firma przygotowała specjalną stronę internetową, dzięki której jej abonenci w obwodach donieckim i ługańskim mogą bez przerwy oglądać wszystkie audycje informacyjne z ukraińskich kanałów telewizyjnych.

Od 1 września 2022 r. programy Ukraine 24, UA TV, BBC World News, CNN, Sky News będą dostępne na następujących odbiornikach cyfrowych: Odbiorniki cyfrowe HD oraz TOYA GO (Ukraina 24 i UA TV bez logowania).

Firma TOYA chętnie odpowie na wszelkie pytania i zachęca do kontaktu za pomocą poniższego formularza. Jeśli wolisz kontakt telefoniczny to jest taka możliwość na numer telefonu toya.

Obywatele Ukrainy, cieszcie się! Teraz można dzwonić do domu za pomocą telefonu komórkowego w cenie, na którą może sobie pozwolić każdy.

Do odwołania połączenia z numerami komórkowymi na Ukrainie będą kosztować tylko 8 gr/min. Ponadto stworzono nowy pakiet, który pozwala na wykonywanie połączeń i wysyłanie wiadomości SMS/MMS – w cenie jest do 50 GB danych. A co najlepsze? Pakiet ten został obniżony z 3 miesięcy do 1 miesiąca z okresem zobowiązania, a dodatkowo oferowana jest gwarancja utrzymania ceny przez 12 miesięcy. Możesz kupić do 10 kart SIM jednocześnie i podzielić swoje 50 GB danych między wszystkie.

TOYA, polski MVNO, ogłosił wprowadzenie WiFi calling dla wybranych telefonów. Usługa dostępna jest w cenie 36 zł/miesiąc.

Opcja WiFi calling umożliwia rozmowy, SMS-y i MMS-y przez Internet bez ponoszenia dodatkowych opłat. TOYA podjęła starania, aby w jakiś sposób pomóc obywatelom Ukrainy w tym trudnym czasie, oferując nową usługę, której wdrożenie zajęło zaledwie dwa dni.

„Z wielką przyjemnością odnotowano pełne wsparcie i zrozumienie zarówno ze strony Play, partnera MVNO, jak i nadawców telewizyjnych” – mówi prezes TOYA.

3 komentarze

 1. Waldek
  16 sierpnia 2022 @ 16:17

  Toya jest porządną firmą, skupia się na pomocy ludziom z Ukrainy. Faktem jest, że pomaga ludziom w potrzebie w kontaktach.

 2. Bartek
  16 sierpnia 2022 @ 16:37

  TOYA jest świetnym uzupełnieniem ukraińskiego krajobrazu medialnego. Dzięki swoim funkcjom, które łączą obywateli z ich mediami, sprzyja poprawie warunków życia ludzi, którzy chcą być bardziej poinformowani i bliżej faktów.

 3. Renata
  16 sierpnia 2022 @ 16:39

  Ten projekt stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych mediów.

  Jestem dumny, że ta firma działa w tym kierunku i pomaga obywatelom Ukrainy.

Dodaj komentarz